Budaker Gusztáv Zeneiskola Kőszeg
Üdvözlünk Kőszegen a Budaker Gusztáv Zeneiskolában! Gyere térj be hozzánk, látogass meg minket! Kapunk nyitva áll minden érdeklődő előtt...            Üdvözlünk Kőszegen a Budaker Gusztáv Zeneiskolában! Gyere térj be hozzánk, látogass meg minket! Kapunk nyitva áll minden érdeklődő előtt...            Üdvözlünk Kőszegen a Budaker Gusztáv Zeneiskolában! Gyere térj be hozzánk, látogass meg minket! Kapunk nyitva áll minden érdeklődő előtt...



Aktuális hírek / események

Aktualitások

HANGSZERES BEOSZTÁSOK
A 2015/2016-OS TANÉVRE
 

Farkas László, gitár, 20. terem:
Csizmazia Adél, Csóka Sára, Fillinger Ágnes, Gosztonyi Erik, Gyarmati Írisz, Gyürü Bence, Honvéd Bernadett, Horváth Ákos, Horváth Klára, Horváth Levente, Idaházi Márk, Kiss Enikő, Kovács Nikolett, Láng Szimonetta, Luxl Sára, Molnár Dzsesszika, Molnár Kata, Nagy Szófia, Oláh Máté, Orlovits Máté, Péterfi Júlia Eszter, Polgár Barnabás Zsolt, Tánczos Regina, Tuczai Péter, Ulbrecht Éva, Unger Levente Péter, Unger Liza, Vlasits Eszter


Madár Ágnes, furulya, klarinét, 17. terem:
Bigner Petra, Bigner Dominik, Horváth Bertalan Ákos, Pontyos Boglárka, Básthy Júlia, Básthy Katalin, Kutschi Virág, Fridrich Stefánia,
Jagodics Anna, Hütter Szilárda Lili, Horváth Anna Virág, Magyar Zsófia, Greguss Tamás, Milos Réka, Rosta Gábor, Pádár Petra, Toplak Bence Máté, Németh Laura, Francsics Erik, Gérnyi Karolina, Hóbor Lehel, Hóbor Álmos, Fehér Dóra


Nagy Bálint, furulya, rézfúvó, 11.terem.
ÓRABEOSZTÁS szept. 7-én 16 órakor lesz!:

Kolarich Hajnalka, Scheer Félix Dominik, Hökkön Dominik Csaba, Koczor Tímea, Kiskéri Sára Ágota, Németh Fanni, Nagy Lili, Pongrácz Benedek, Neudl Gábor, Károlyi Janka, Magdics Pálma, Koczor Réka, Tánczos Krisztofer, Bokor Gábor, Horváth Barnabás, Soproni Kornél, Bönditz Loretta Flóra, Harmati Kende Vidor, Kovács Szilárd, Háber Ágoston István, Turáni Boldizsár


Vasasné Radványi Ilona, zongora, 8. terem:
Kriston Zille, Kappel Liza Bernadett, Gosztonyi Kitti, Temesi Flórián, Riegler Csenge, Tuczai Izabella, Pintér Jázmin Franciska, Ilon Marcella, Poór Laura, Kőszegi Orsolya, Váradi Veronika, Durst Márta, Tratner Napsugár Eszter, Turáni Ádám, Horváth Anna Izabella, Kohl Hédi, Agg Csenge, Tóth Zsuzsanna, Bokor Anna Virág, Balázs Dániel, Pausz Réka, Bozsodi Ádám


Ukszta Erika, zongora, 4. terem:
Bors Zsófia, Vadász Kristóf, Ábrahám Rebeka, Stipkovits Kata Zsófia, Both Medárd, Kondics Kartal Máté, Bauer Viktória, Krizmanits Anna,
Tóth Kamilla, Horváth Loretta, Horváth Roxána, Krizmanits Adél, Bíró Berta, Stipkovits Medárd Márton, Lovagi Amanda Doroti, Hajdu Anna,
Stipkovits Kata, Molnár Márk, Csik Áron, Sárközi Martin, Boros Léda, Munkácsi Ferenc, Bősze Natália


Cs.Szász Judit, zongora, 1.terem:
Potyondi Borbála, Lengyel Réka, Koczor Dorottya, Berzsenyi Laura


Cs.Szász Judit, zongora, 5.terem:
Piskor Zoé, Eigner Hermina, Agg Csenge, Hódosi Flóra, Jagodics Liliána, Fekete Gréta, Illés Donatella, Illés Angelika, Horváth Marcell,
Göbölös Evelin, Kónyi Dalma, Jagodics Bence, Kovács Gergő


Csikós Miklós, hegedű, 18. terem:
Windisch Gréta, Illés Dóra, Máté-Nemes Krisztina, Durst László, Kőhalmi Bálint, Havasi Kitti


Csárics Sándor, trombita, ének, 21. terem:
Tancsics Kornél, Lamp Kornél Mátyás, Rákóczi Krisztián, Pászner Panna, Tamás Barbara, Eső András, Pászner Domonkos, Maitz Panna, Busa Ábel,  Gyarmati Ábel, Szőke Dávid, Virágh Dorottya, Durst Ágnes, Németh Ádám, Gyarmati Blanka, Ipkovits Tünde, Horváth Zsófia, Szilvágyi Bianka,
Marton Zsolt, Tóth Kristóf, Halász Cintia, Pálmai Márton


Vörös Emil, ütő, 16. terem:
Kiricsi Ármin, Kiskéri Ágoston Pál, Riegler Előd, Németh Barnabás, Újhelyi Barna Balázs, Molnár Dávid, Tasnádi Szabolcs, Tamási Joel, Polgár Csanád Ármin, Polnisch András, Hegedűs Noel, Oláh Milán, Fekete Barnabás, Tóth Mátyás, Vágfalvi Simon, Horváth Márton, Rosta Georgina, Balázs Dávid, Boros Lilla, Pethő Bianka


Szakályné Szalai Mária, fuvola, 2. terem:
Gazafi Júlia, Koczán Dóra, Fehér Tamás, Horváth Fruzsina Erzsébet, Kovács Veronika, Bór Anett, Tancsics Kata, Turáni Anett, Hóbor Eszter,
Csóka Éva, Pásztor Anett, Reményi Petra, Ternyák Lara, Hortobágyi Tíria, Csuka Ivett


Gamauf Márta, gordonka, 6. terem:
Dorner Ágnes, Dorner Kinga, Durst András, Farren Hanna, Kondics Lilla, Marton Emese, Munkácsi Ferenc, Oláh Málna



 

SZOLFÉZS ÉS EGYÉB CSOPORTOS BEOSZTÁSOK A 2015/2016-OS TANÉVRE
 

A tanévet szeptember 4-én, 16 órakor kezdjük, az egyéni órák beosztásával.
A szolfézs és egyéb csoportos órák beosztása, az időpontok a zeneiskolai faliújságon
, illetve az alábbiakban olvashatók:

Szolfézs 1. osztály: 19. terem, Gamauf Márta, Kedd és Péntek, 16:45‐17:30:
Árva Luca, Básthy Júlia, Básthy Katalin, Dorner Ágnes, Gosztonyi Kitti, Hajdu Hanna, Horváth Barnabás, Illés Donatella, Jagodics Bence, Kappel Liza Bernadett, Kolarich Hajnalka, Kovács Gergő, Nagy Lili, Oláh Málna, Pillisz Irisz, Polgár Csanád Ármin, Tamási Joel, Temesi Flórián

Szolfézs 2/A: 19. terem, Gamauf Márta, Hétfő és Csütörtök, 16:00‐ 16:45:
Bokor Anna, Dorner Sára, Farren Hanna, Gurisatti Lilla, Havasi Kitti, Maitz Panna, Molnár Dávid, Molnár Kata, Németh Fanni, Neudl Gábor, Pintér Jázmin, Polnisch András, Reményi Petra, Tuczai Izabella, Vlasits Eszter

Szolfézs 2/B: 19. terem, Gamauf Márta, Kedd és Péntek, 14:15‐15:00:

Busa Ábel, Göbölös Evelin, Hajdú Evelin, Károlyi Janka, Kohl Hédi, Máté‐Nemes Krisztina, Nagy Szófia, Pászner Domonkos, Polgár Barnabás, Stipkovits Kata, Szabados Simon, Ternyák Lara, Tóth Mátyás, Tóth Zsuzsanna, Tuczai Péter, Turáni Boldizsár, Újhelyi Barna

Szolfézs 3/A: 19. terem, Gamauf Márta, Hétfő és Csütörtök, 16:45‐17:30:
Both Medárd, Eigner Hermina, Gyarmati Blanka, Hegedűs Noel, Kalmár Laura, Koczor Réka, Kondics Lilla, Kriston Zille, Lovagi Amanda,
Magdics Pálma, Molnár Milán, Oláh Milán, Riegler Csenge

Szolfézs 3/B: 19. terem, Gamauf Márta, Kedd és Péntek, 15:00‐15:45:
Bönditz Loretta, Fehér Tamás, Háber Ágoston, Ilon Marcella, Milos Réka, Pádár Petra, Pásztor Anett, Rosta Georgina, Tancsics Kata, Vadász Kristóf

Szolfézs 3/C: 18. terem, Tóth Kálmánné, Hétfő és Csütörtök, 13:15‐14:00:
Bíró Berta, Gregus Tamás, Gyarmati Ábel, Illés Angelika, Kiricsi Ármin, Kovács Nikolett, Kőhalmi Bálint, Németh Ádám, Szőke Dávid, Unger Liza, Vágfalvi Simon

Szolfézs 4/A: 18. terem, Tóth Kálmánné, Hétfő és Csütörtök, 14:00‐14:45:
Bauer Viktória, Durst András, Durst László, Gosztonyi Erika, Harmati Kende, Horváth Levente, Horváth Zsófia, Ipkovics Tünde,
Kondics Kartal

Szolfézs 4/B: 18. terem, Tóth Kálmánné, Hétfő és Csütörtök, 14:45‐15:30:
Horváth Ákos, Horváth Bertalan, Horváth Roxána, Kovács Szilárd, Kovács Veronika, Láng Szimonetta, Oláh Máté, Orlovits Máté, Pausz Réka, Pongrácz Benedek, Stipkovics Medárd

Szolfézs ELŐKÉPZŐ / A: 19. terem, Gamauf Márta, Kedd és Péntek, 13:30‐14:15:
Agg Csenge, Bigner Dominik, Bozsodi Ádám, Fehér Dóra, Gényi Karolina, Hódosi Flóra Erika, Hökkön Dominik Csaba, Illés Dóra, Jagodics Lilána, Koczor Tímea, Pálmai Márton, Riegler Előd, Szabados Ráhel, Szentes Emma, Tánczos Krisztofer, Windisch Gréta Viktória

Szolfézs ELŐKÉPZŐ / B: 19. terem, Gamauf Márta, Kedd és Péntek, 16:00-16:45:
Bigner Petra, Bors Zsófia Szonja, Fekete Gréta Hanna, Hóbor Álmos, Hóbor Lehel, Horváth Klára, Kiskéri Ágoston Pál, Kiskéri Sára Ágota, Koczán Dóra, Konhofer Csenge Sára, Németh Barnabás, Németh Laura, Nyári Virág, Piskor Zoé, Potyondi Borbála, Tancsics Kornél, Toplak Bence Máté, Vörös Virág, Lamp Kornél Mátyás

Zeneirodalom 2015/2016 A: 18. terem, Tóth Kálmánné, Szerda 14:00-15:30:
Balázs Dávid, Friedrich Stefánia, Halász Cintia, Jagodics Anna, Kónyi Dalma, Kutshi Virág, Lengyel Réka, Marton Csaba, Molnár Eszter Sáron,
Molnár Salome, Pászner Panna, Pétervári Enikő, Rajczi Lili Emma, Raposa Nóra, Tamás Barbara

Zeneirodalom 2015/2016 B: 18. terem, Tóth Kálmánné, Péntek 13:00-14:30:
Ábrahám Rebeka, Berzsenyi Laura, Bór Anett, Dorner Kinga, Eső András, Fillinger Ágnes, Horváth Márton, Hütter Szilárda Lili, Kiss Enikő,
Marton Zsolt, Rákóczi Krisztián, Soproni Kornél, Szilvágyi Bianka, Tamás Barbara, Unger Levente, Váradi Veronika, Vincze Natália

Zeneirodalom 2015/2016 C: 18. terem, Tóth Kálmánné, Péntek 14:30-16:00:
Balázs Dániel, Bokor Gábor, Csaba Enikő, Csizmazia Adél, Csóka Éva, Csóka Sára, Csuka Ivett, Durst Márta, Horváth Fruzsina, Koczor Dorottya, Kőszegi Orsolya, Krizmanits Anna, Magyar Zsófia, Marton Emese, Munkácsi Ferenc

Zeneirodalom 2015/2016 D: 18. terem, Tóth Kálmánné, Péntek 16:00-17:30:
Fekete Barnabás, Francsics Erik, Hóbor Eszter, Honvéd Bernadett, Horváth Anna Izabella, Horváth Fruzsina, Horváth Loretta, Horváth Marcell,
Poór Laura, Tóth Kamilla, Tóth Kristóf, Tratner Napsugár, Turáni Ádám, Turáni Anett, Végh Bence

  

A zeneóvodai foglalkozások időpontjáról az óvodában kapnak tájékoztatást, nem szükséges ezért a zeneiskolába bejönni.
Első tanítási nap: szeptember 7. hétfő.

Kőszeg, 2015. szeptember 2.

Cs. Szász Judit
    igazgató

 

Közlemény

A Kőszegi TRMB (Területi Reprezentativitást Megállapító Fórum) a szakszervezetek által közölt létszámadatok alapján megállapítja, hogy a Kőszegi Tankerület illetékességi területén a Pedagógusok Szakszervezete a reprezentatív szakszervezet.

Bánó Zoltán
elnök


Köszönjük

Kőszeg városa Ataru Taiko Ütőegyüttes Kőszeg

9730 Kőszeg, Chernel u. 12.      Tel.: +36 - 94 / 563 - 323      E-mail: budaker@t-online.hu