Budaker Gusztáv Zeneiskola Kőszeg
Üdvözlünk Kőszegen a Budaker Gusztáv Zeneiskolában! Gyere térj be hozzánk, látogass meg minket! Kapunk nyitva áll minden érdeklődő előtt...            Üdvözlünk Kőszegen a Budaker Gusztáv Zeneiskolában! Gyere térj be hozzánk, látogass meg minket! Kapunk nyitva áll minden érdeklődő előtt...            Üdvözlünk Kőszegen a Budaker Gusztáv Zeneiskolában! Gyere térj be hozzánk, látogass meg minket! Kapunk nyitva áll minden érdeklődő előtt...



Aktuális hírek / események

Aktualitások


Szolfézs beosztások


Szolfézs  1.o  (Újak)  Gamauf Márta:

K-P 14:15-15:00

Bouphavanh Ramóna

Bozsó Fanni

Marosvölgyi Adél

Mihály Tíra

Pfeiffer Nóra

Sári Csongor

Toplak Bálint

Varga Réka

 

Szolfézs EK (Újak) Gamauf Márta:

K-P 13:30-14.15

Becze Bulcsú

Bognár Vivien

Bönditz Szabolcs

Fogarasi-Horváth Mór

Karádi Domián

Liang Si Long

Liang Sixuan

Maitz Linett

Mátyus Míra

Mihályfi Achilles

Pfeiffer Bianka

Piskor Domonkos

Révész Bálint

Róka Anna

Tasnádi Patrik

Tengelics Dominik



Szolfézs EK( Újak ) Gamauf Márta:

K-P 16:30-17:15

Gyarmati Ella

Hóbor Enikő

Jelencsics Alíz

Láng Vivien

Liang Siyan

Major Benedek

Németh Máté

Polnisch Gréta

Révész Krsitóf

Simon-Németh Sámuel

Szabó Panna

Szendrő Jázmin

Temesi Fanni

Tódor Krisztina

Vajda Kilián

Varga Barnabás



Szolfézs 1.o  A csoport Gamauf Márta:

K-P 15:45-16:30

Baráth Hanna

Básthy Piroska

Becze Botond

Bokor Bálint

Bokor Gréta

Busa Jakab

Dorner Ilona

Flasch Natalie

Gerber Kata

Gyalog Johanna

Haág Benjámin

Hódosi Lehel

Horváth Abigél

Piskor Bertalan

Pongrácz Marcell



Szolfézs 1.o B csoport Paulik Ákosné:

H-Cs  14:00-14:45

Deák Zsófia

Frank Tamás

Gurisatti Dorka

Kalászi Dorka

Kevei Flóra

Lendvai Hanna

Marton Lázár

Nagy Sára

Németh Brúnó

Nyári Daniella

Scheer Félix

Stampf Gergő

Varga Ádám



Szolfézs 2.o  A csoport Gamauf Márta:

K-P 15:00- 15:45

Agg Csenge

Bigner Dominik

Bozsodi Ádám

Frank Borbála

Frank Szabolcs

Gérnyi Karolina

Hóbor Zalán

Hódosi Flóra

Lakihegyi Letícia

Lamp Kornél

Potyondi Borbála

Rosta Gábor

Szántó Anna

Toplak Bence

Vörös Virág



Szolfézs 2.o B csoport Paulik Ákosné:

H-Cs  14:45-15:30

Baráth Blanka

Baráth Boglárka

Fehér Dóra

Hóbor Lehel

Károlyi Robin

Kiskéri Sára

Koczor Tímea

Németh Barnabás

Németh Laura

Nyári Virág

Páti Bíborka

Páti Lili

Stumpf Anna

Tánczos Krisztofer

Tancsics Kornél

Tompa Sára



Szolfézs 3.o A csoport  Gamauf Márta:

K-P  17:15-18:00

Árva Luca

Básthy Júlia

Básthy Katalin

Dorner Ágnes

Fekete Gréta

Gosztonyi Kitti

Jagodics Bence

Kappel Liza

Kolnhofer Csenge

Kovács András



Szolfézs 3.o B csoport Paulik Ákosné:

H-Cs  15:30-16:15

Koczán Dóra

Kummánovich Kristóf

Luxl Róza

Máté-Nemes Krisztina

Oláh Málna

Pillisz Írisz

Piskor Zoé

Polgár Csanád

Tamási Joel

Temesi Flórián



Szolfézs 4.o A csoport Paulik Ákosné:

H-Cs    16:30 - 17:15

Bokor Anna

Dorner Sára

Farren Hanna

Gurisatti Lilla

Havasi Kitti

Károlyi Janka

Kohl Hédi

Nagy Lili

Németh Fanni

Pintér Jázmin

Polnisch András

Stipkovits Kata



Szolfézs 4.o B csoport Paulik Ákosné:

H-Cs  17:15 – 18:00

Busa Ábel

Kriston Zille

Lokotár Viktória

Nagy Szófia

Pászner Domonkos

Polgár Barnabás

Tasnádi Szabolcs

Ternyák Lara

Vlasits Eszter

Windisch Gréta
 


2017/2018


Értesítem a szülőket és növendékeinket az alábbi időpontokról:
 

Augusztus 30. 9,00-12,00azoknak a régi növendékeknek a visszairatkozása, akik júniusban ezt valamilyen okból elmulasztották.
 

Szeptember 7. 16,30: órabeosztás. Kérem a növendékeket, iskolai órarendjüket hozzák magukkal!


Első tanítási nap: szeptember 11. hétfő
 

A szolfézs órák beosztása szeptember 4-től olvasható lesz az iskola faliújságán és honlapján is: www.budakerzenesuli.hu


Kőszeg, 2017. augusztus 24.                                                   Cs. Szász Judit, igazgató
 



Székely István Zongoraestje
III. Gyertyafényes Kamarazenei Koncert
2017. június 24. 18 óra,
Kőszeg, Budaker Gusztáv Zeneiskola Díszterem


Mozart
a moll szonáta KV.310

Chopin
g moll ballada op.23
Fisz dúr noktürn op.15 no.2


Liszt
két koncertetüd: no.1 erdőzsongás
no.2 manók tánca


Schubert-Liszt
Bécsi esték no.6

Ravel
Ondine

Debussy
„Poissons d’or”, Aranyhalak


A sorozat művészeti vezetője: Stuller Géza
Belépés: ingyenes! | Adományaikat szívesen fogadjuk. | Szeretettel várjuk az érdeklődőket!
IV. Gyertyafényes koncert időpontja: 2017. szeptember 2.


Támogatóink: Helvetia Hungaria Társaság, Hangvilla Alapítvány Kőszeg
 


TANÉVZÁRÓ ÜNNEPÉLY

Tájékoztatom a szülőket és növendékeket, hogy
a zeneiskolai tanévzáró ünnepélyt
2017. június 12-én, 17 órakor tartjuk a Jurisich vár lovagtermében.
A bizonyítványosztás az ünnepély után a zeneiskolában lesz.

Beiratkozás a 2017/18-as tanévre:
Június 14-15-én 14:00-től 17:00-ig az iskolatitkár irodájában.
Kérek mindenkit, hogy legkésőbb 15-én iratkozzon be, ne halassza
szeptemberre!

Kőszeg, 2017.június 1.     Cs. Szász Judit, igazgató

 


NYÍLT NAPOK

Ismét tartunk Nyílt napokat a zeneiskolában. Szeretettel várjuk az érdeklődő szülőket és  leendő növendékeinket az alábbi időpontokban:
 

2017. május 8. hétfő              14:30 - 15:00 óráig a  FUVOLA, 

                                               15:00 - 15:30 óráig a  ZONGORA,

                                               15:30 - 16:00 óráig a  KLARINÉT,

                                               16:00 - 17:00 óráig az ŰTŐS HANGSZEREK.
 

                                               13:30 - 14:30 óráig a  SZINTETIZÁTOR:
                                               Kőszegszerdahelyen az általános iskolában, Kossuth L.u. 4.

 

2017. május 9. kedd              14:00 - 14:30 óráig a FURULYA,

                                               15:30 - 16:00 óráig a ZONGORA,

                                               16:00 - 16:30 óráig a GITÁR,

                                               17:00 - 17:30 óráig a KÜRT,

                                               16:30 - 18:00 óráig a KÖNYVTÁR.
 

2017. május 10. szerda          15:00 - 15:30 óráig a SZAXOFON,

                                               15:30 - 16:00 óráig a FURULYA.
 

                                               14:00 - 15:00 óráig a SZINTETIZÁTOR:
                                               Horvátzsidány, az általános iskolában, Csepregi út 4.

 

2017. május 11. csütörtök     14:30 - 15:00 óráig a GITÁR,

                                               15:00 - 15:30 óráig a FUVOLA,

                                               15:45 - 16:15 óráig a CSELLÓ.
 

2017. május 12. péntek         14:00 - 15:00 óráig a HEGEDŰ,

                                               15:00 - 15:30 óráig a TROMBITA.
 


A HANGVILLA ALAPÍTVÁNY
SZERETETTEL MEGHÍVJA
ÖNT ÉS KEDVES CSALÁDJÁT
EGY FELETTÉBB VIDÁM
HANGULATÚ KONCERTRE
AMI 2017. MÁJUS 5.-ÉN 18 ÓRAKOR
A JURISICS VÁR LOVAGTERMÉBEN KERÜL
MEGRENDEZÉSRE
FELLÉPNEK:
A ZENEISKOLA TANÁRAI ÉS NÖVENDÉKEI

A BELÉPÉS DÍJTALAN, DE ADOMÁNYAIKAT
KÖSZÖNETTEL FOGADJUK!

 


„STABAT MATER”
II. Gyertyafényes Kamarazenei Koncert
2017. április 8. 16:30,
Kőszeg, Jézus Szíve Templom, Győry János u. 1.


Műsor | Pergolesi: Stabat Mater
Korálok Bach, Palesztrina,
és ismeretlen zeneszerzőktől,
Wolfgang Horváth feldolgozásában.


Előadók | Stuller Géza, Stankowsky Nóra - hegedű
Tóth Balázs - brácsa | Karasszon Dénes - cselló
Fervágner Csaba - nagybőgő | Stuller Dalma - szoprán
Gion Zsuzsanna Alt | Musica Sacra Lockenhaus - kórus,
vezényel és orgona: Wolfgang Horvath


A sorozat művészeti vezetője: Stuller Géza
Belépés: ingyenes! | Adományaikat a Jézus Szíve Templom ablakainak felújítására szívesen fogadjuk.
III. Gyertyafényes koncert időpontja: 2017. június 24. | 18:00 | Kőszeg, Budaker Gusztáv
Zeneiskola Díszterem, (Chernel u. 12.)
Támogatóink: Helvetia Hungaria Társaság, Hangvilla Alapítvány Kőszeg

 


SZERETETTEL MEGHÍVJUK

Binder Károly és Borbély Mihály
2017. március 14-én 18:00-kor tartandó
koncertjére, melynek helyszíne:
Budaker Gusztáv Zeneiskola
nagyterme

A koncert a Nemzeti Kulturális Alap támogatásával jön létre

 


„MOZART G-ben”
I. Gyertyafényes Kamarazenei Koncert
2017. február 25. 18 óra,
Kőszeg, Budaker Gusztáv Zeneiskola Díszterem


Műsor:
Mozart: G-dúr Duó
Mozart: G-dúr Szonáta
Mozart: g-moll zongoranégyes

Közreműködik:
Bodoky Krause Anna-Mária - Zongora
Anke Schittenhelm - Hegedű
Stuller Géza - Brácsa
Mérei Tamás - Cselló

A sorozat művészeti vezetője: Stuller Géza
Belépés: ingyenes! | Adományaikat szívesen fogadjuk. | Szeretettel várjuk az érdeklődőket!
II. Gyertyafényes koncert időpontja: 2017. április 8. 16:30, Jézus Szíve Templom
Támogatóink: Helvetia Hungaria Társaság, Hangvilla Alapítvány Kőszeg

 


A 2016/2017-es tanév szeptemberi programjai:


Szeptember 5. 14.00-17.00: pótbeíratás (Csak az elmaradt visszairatkozók és középiskolás kollégisták számára! Új növendékek felvételére már nincs lehetőség!)
 

Szeptember 8. 17.00: órabeosztás (A zeneóvodás növendékeknek nem kell megjelenni, ők az óvodában kapnak meg minden tájékoztatást.) Az órabeosztásra mindenki hozza magával a meglévő iskolai órarendjét!
 

Szeptember 12.: első tanítási nap.
 

A szolfézs órák időpontjáról szeptember 5-től a zeneiskolában és az iskola honlapján lehet tájékozódni.
 

Kőszeg, 2016. augusztus 26.                                     Cs. Szász Judit

                                                                                   igazgató


A 2016/2017-es tanév órabeosztásai:


Szolfézs Előképző - Gamauf Márta:
Előképző A: H és Cs: 16:00-17:00:
Amberboy-Kiss András, Ambrus Anna, Baráth Boglárka, Baráth Hanna, Baráth Blanka, Básthy Piroska, Becze Botond, Bokor Bálint, Busa Jakab, Erneszt Sándor, Frank Szabolcs, Gerber Kata, Gurisatti Dorka, Gyaug Johanna, Haág Benjámin, Hóbor Zalán, Hodics Hunor

Előképző B: K és P: 13:30-14:15:
Hódosi Izabella, Hódosi Lehel, Horváth Anna Virág, Károlyi Robin, Katona Gergő, Kolnhofer Csenge, Kumánovich Kinga, Lendvai Hanna, Marton Gáspár, Marton Lázár, Nagy Bence, Nagy Sára, Németh Brúnó, Nyári Daniella, Frank Borbála

Előképző C: K és P: 15:45-16:30:
Páti Boglárka, Páti Lili, Piskor Bertalan, Pongrácz Marcell, Scheer Félix Dominik, Stampf Gergő, Stefanich Gréta, Stumpf Anna, Szabó Bendegúz, Szabó Vanda, Szántó Anna, Takács Márton, Tulok Laura, Varga Ádám, Végh Kamilla

 

Szolfézs osztályok - Gamauf Márta:
1. A osztály: K és P: 14:15-15:00:
Agg Csenge, Bigner Dominik, Bokor Gréta, Bozsodi Ádám, Gérnyi Karolina, Hódosi Flóra Erika, Hökkön Dominik Csaba, Jagodics Bence, Lamp Kornél Mátyás, Major Mia, Riegler Előd, Rosta Gábor, Potyondi Borbála, Tánczos Krisztofer

1. B osztály: H és Cs: 17:00-17:45:
Fehér Dóra, Hóbor Álmos, Hóbor Lehel, Horváth Klára, Kiskéri Ágoston Pál, Kiskéri Sára Ágota, Koczor Tímea, Lakihegyi Letícia, Németh Barnabás, Németh Laura, Tancsics Kornél, Toplak Bence Máté, Tompa Sára, Vörös Virág, Nyári Virág

2. osztály: K és P: 15:00-15:45:
Árva Luca, Básthy Júlia, Básthy Katalin, Dorner Ágnes, Gosztonyi Kitti, Kappel Liza Bernadett, Koczán Dóra , Kovács Gergő, Máté-Nemes Krisztina, Oláh Málna, Pillisz Írisz, Polgár Csanád, Tamási Joel, Temesi Flórián, Piskor Zoé

3. A osztály: K és P: 16:30-17:15:
Bokor Anna, Dorner Sára, Farren Hanna, Gurisatti Lilla, Havasi Kitti, Károlyi Janka, Maitz Panna, Nagy Lili, Németh Fanni, Pintér Jázmin, Polnisch András, Stipkovits Kata, Tasnádi Szabolcs, Vlasits Eszter, Windisch Gréta

3. B osztály: K és P: 17:15-18:00:
Busa Ábel, Nagy Szófia, Pászner Domonkos, Polgár Barnabás, Reményi Petra, Szabados Simon, Ternyák Lara, Tóth Mátyás, Újhelyi Barna Balázs

 

Szolfézs osztályok - Tóth Kálmánné:
4. A osztály: H és Cs: 13:15 – 14:00:
Both Medárd, Eigner Hermina, Gregus Tamás, Hegedűs Noel, Kelemen Patrik, Kondics Lilla, Kriston Zille, Kumánovich Kata, Lovagi Amanda, Magdics Pálma, Tancsics Kata

4. B osztály: H és Cs: 14:00 – 14:45:
Háber Ágoston, Ilon Marcella, Kiricsi Ármin, Koczor Réka, Oláh Milán, Pádár Petra, Pásztor Anett, Riegler Csenge, Rosta Georgina, Varga Márk

4. C osztály: H és Cs: 14:45 – 15:30:
Gyarmati Ábel, Kőhalmi Bálint, Szőke Dávid, Unger Liza, Vágfalvi Simon

Zeneirodalom  A: Szerda 14:00 – 15:30:
Kelemen Dóra, Lakatos Kata, Molnár Eszter Sáron, Molnár Salome, Rajczi Lili Emma, Raposa Nóra, Durst László, Gosztonyi Erik, Lakotár Bendek, Zsótér Rebeka, Krizmanits Adél

Zeneirodalom  B: Péntek 13:00 – 14:30:
Dorner Kinga, Eső András, Váradi Veronika, Horváth Ákos, Horváth Bertalan, Horváth Roxána, Kovács Veronika, Láng Szimonetta, Oláh Máté, Stipkovits Medárd, Hortobágyi Tíria

Zeneirodalom  C: Péntek  14:30 – 16:00:
Horváth Anna Virág, Munkácsi Ferenc, Sebők Melinda

Zeneirodalom  D: Péntek 16:00 – 17:30:
Horváth Anna Izabella, Turáni Anett, Varga Alexandra


 

Közlemény

A Kőszegi TRMB (Területi Reprezentativitást Megállapító Fórum) a szakszervezetek által közölt létszámadatok alapján megállapítja, hogy a Kőszegi Tankerület illetékességi területén a Pedagógusok Szakszervezete a reprezentatív szakszervezet.

Bánó Zoltán
elnök


Köszönjük

Kőszeg városa Ataru Taiko Ütőegyüttes Kőszeg

9730 Kőszeg, Chernel u. 12.      Tel.: +36 - 94 / 563 - 323      E-mail: zene@budaker1.t-online.hu